Rüyada file çorap

Rüyada file çorap iş hayatında iniş yaşanacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, başının ağrıyacağına, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine alamet eder.

Rüyada file çorap gördüyseniz:

  • Bazı iş fırsatlarıyla veya belli konularda yeteneklerinizi geliştirmenizi veya bilginizi arttırmanızı sağlayacak olanaklarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada file dokunmak parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, mal veya dünyalığına gelecek zarara delalettir.

Rüyada file çorap ayrılanların kavuşacağına, zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada file su içirmek kendisine yeni uğraşlar bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına alamet etmektedir.

Rüyada file bindiğini görmek şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine tabir olunur.

Rüyada file yemek yedirmek yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada file içinde balık görmek çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına delalettir.

Rüyada siyah file çorap giymek pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada file su vermek yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.