Rüyada geline dua etmek

Rüyada geline dua etmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada geline dua etmek gördüyseniz:

  • Sezgileriniz sizi yanıltmıyor olabilir.

Rüyada geline dua etmek hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine delalet eder.

Rüyada geline kızmak keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada bir geline sarılmak uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hak yolundan uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada geline su vermek yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, başarıdan başarıya koşacağına işarettir.

Rüyada geline bakmak anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada geline araba çarpması yeni şeyler deneneceğine, kazancın katbekat arttırılacağına rivayet eder.

Rüyada kaynananın geline kızması parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine inanılır.

Rüyada geline makyaj yapmak yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments