Rüyada geriye doğru uçmak

Rüyada geriye doğru uçmak çevrenizden takdir görmeye, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine delalet etmektedir.

Rüyada geriye doğru uçmak gördüyseniz:

  • Maddi, manevi veya parasal açıdan aşırılıklara kaçmamalı, hayatı basite indirgemelisiniz.

Rüyada geriye doğru uçmak problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada geriye doğru araba sürmek çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada geriye doğru düşmek kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için allah’a şükran borçlu olacağına, akıl vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada geriye doğru yürümek yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada geriye doğru yüzmek sorunların ortadan kaldırılacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına inanılır.

Rüyada geriye doğru koşmak talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada geriye doğru saymak eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına inanılır.

Rüyada saçlarını geriye taramak bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments