Rüyada koreli idol görmek

Rüyada koreli idol görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada koreli idol gördüyseniz:

  • İşinizi veya sağlığınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Rüyada koreli idol görmek el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, çok rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada idol olmak kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada koreli kadın görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada koreli erkek görmek mal mülk kazanacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada koreli ünlü görmek üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada koreli biriyle evlenmek işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada koreli bir erkek görmek zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada idol görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, çözüm bulmak için fikir danışacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Safiye~

Rüyamda Jungkook evime geliyordu .

Serenay

Rüyada 3 tane erkek idolle fotoğraf çekiniyorduk birisi benim yanıma oturmuştu aralarında bang çağan da vardı

Salime

Rüyamda Felix ve jimin ile sohbet edip fotoğraf çekiniyordum

stayy

rüyamda jisoo ile köyde flowerin klibini cekiyoduk

Kawaiicartoon

Koreli kız gurubu olan Blackpink in bir üyesi olan Roseyi bir restoranda gördüm ona sarılıyordum

Asude

Çok net hatırlamıyorum ama skz grubundan MİNHO idolünu gördüm ve onun karın kaslarına dokunuyordum

Blink

rüyamda dubai ye gitmiştim orada lisa konser veriyordu ben de konsere girmiştim ve lisa beni görmüştü fotoğraf çekilip şarkı söylemiştik

Yeji

Benim rüyamda biz ailemizle çok güzel bir eve gelmiştik beyaz gri hemde ben balkona çıkınca kpop idolü lisayı gördüm lalisa manoban gerçek ismi sonra çok mutlu oldum ve telefona çektim lisayı sonra o çok gerçekçiydi sanki oradaydım

Stayy

Rüyamda pek çok kez sevdiğim grup olan stray kids üyelerini görüyorum ama her gördüğümde yalnızca birbirimize merhaba diyoruz ve devamini göremeden uyanıyorum

Hira er

Rüyamda en sevdiğim grup straykids den Han Jisung’u gördüm ve o benden hoşlanıyordu ve bende gerçek hayatta olduğu gibi ondan hoşlanıyordum. onu yanaklarından tuttum seni çok seviyorum felan dedim o da aynı şekilde öyle söyledi. Ve ben bu üyeyi bir çok kez rüyamda gördüm her seferinde de buna benzer bir konu vardı

Blabla

Rüyamda okuldaydım zombiler istila ediyordu hepimiz saklanmıştık sonra bazıları Koreli idollere dönüştü birileri yardıma geldi ve zombiler yok oldu