Rüyada gök gürültülü sağanak yağmur görmek

Rüyada gök gürültülü sağanak yağmur görmek ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, yaşadığı darlığın son bulacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, esenliği bulacağına delalettir.

Rüyada gök gürültülü sağanak yağmur gördüyseniz:

  • Aşırılıklar karşısında ödün vermemelisiniz.

Rüyada gök gürültülü sağanak yağmur görmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada gök gürültülü yağmur ters giden işlerin düzeleceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine delalettir.

Rüyada sağanak yağmur yağması uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına yorulmaktadır.

Rüyada sağanak yağmur ihya hak yiyeceğine, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sağanak yağmur altında koşmak ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, bazen fakirlik görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sağanak yağmur lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sağanak yağmur izlemek çok kötü günler geçirileceğine, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine sağanak yağmur yağması sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments