Rüyada gömleği kesmek

Rüyada gömleği kesmek kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, canlanacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, o şekilde bir çözüm bulacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına alamet eder.

Rüyada gömleği kesmek gördüyseniz:

  • Bazı olayların gidişatını sizin diğerlerine olan davranışlarınız belirliyor.

Rüyada iç gömleği borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gömleği yırtılmak atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına delalettir.

Rüyada deli gömleği elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada gömleği kesmek endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, âlim kimselerden feyz alacağına rivayet eder.

Rüyada erkek gömleği asmak sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine inanılır.

Rüyada kirli erkek gömleği evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada peygamber gömleği giymek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oduncu gömleği giymek kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments