Rüyada görülen melek

Rüyada görülen melek iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işarettir.

Rüyada görülen melek gördüyseniz:

  • Aranızda meydana gelebilecek en ufak bir tartışmayı büyütmeye eğilimlisiniz.

Rüyada görülen ip dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada görülen dua büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada görülen ayı kederden ve stresten kurtulacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada görülen bit hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada görülen fil rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına yorulur.

Rüyada görülen kan üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, onurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada görülen anahtar aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada görülen topluluk iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments