Rüyada gözünü kaybetmiş birini görmek

Rüyada gözünü kaybetmiş birini görmek sırrın kimselere söylenmeyeceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, hayra ve esenliğe, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, düşmanlarımızı alt etmeye, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözünü kaybetmiş birini gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili düzenleyici gelişmeler veya belli ilişkilerinizi güçlendirecek planlar yapabilirsiniz.

Rüyada gözünü kaybetmiş birini görmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada aklını kaybetmiş birini görmek hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine işarettir.

Rüyada hafızasını kaybetmiş birini görmek kazancının katbekat artacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada evladını kaybetmiş anne görmek hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini gözünü mor görmek işlerinde başarılı olacağına, ticarette ilerleyeceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğunu kaybetmiş görmek işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına delalet eder.

Rüyada gözünü açmak kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada sol gözünü görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, kısmetsizlik yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments