Rüyada güneş saati

Rüyada güneş saati aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, kişinin geri planda kalacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada güneş saati gördüyseniz:

  • İhtiyacı olan kişiler için normalin dışında şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada güneş kafasının da rahat edeceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada eve güneş vurması üzüleceğine, pişman olacağına, yanlış anlaşılacağına işarettir.

Rüyada güneş sıcaklığı kara bulutların ve melanetin dağılacağına, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki güneş doğması sorunların sürekli artacağına, darlık içine düşeceğine yorulur.

Rüyada güneş ile ay görmek sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güneş batımı huzura ve mutluluğa kavuşacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada güneş doğmaması hiçbir sorun yaşamayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar güneş görmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments