Rüyada hamile kadının karnına tekme atılması

Rüyada hamile kadının karnına tekme atılması edilen tövbenin allah katında kabul edileceğine, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine inanılır.

Rüyada hamile kadının karnına tekme atılması gördüyseniz:

  • Canınız biraz sıkılabilir.

Rüyada hamile kadının karnına tekme atılması çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada hamile karnına tekme yemek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine işaret eder.

Rüyada hamile bir kadının karnına dokunmak emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, kendi işinin sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadının karnına vurulması gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının bebeğin tekme attığını görmek aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına delalet eder.

Rüyada hamile kadının karnına dokunmak kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada karnına tekme yemek ne demek yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına tabir olunur.

Rüyada hamileyken karnına tekme yemek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments