Rüyada havuzun içinde at görmek

Rüyada havuzun içinde at görmek etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, haneye nifak gireceğine, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada havuzun içinde at gördüyseniz:

  • Sezgilerin yükselmesi, fanatik fikir veya ideolojiler, abartılı harcamalar ya da maddi anlamda gerilime neden olan başlıklar söz konusu olabilir.

Rüyada havuzun içinde oturmak mesleğindeki statüsünün de artacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine yorulmaktadır.

Rüyada havuzun içinde kan görmek bazı pişmanlıklar yaşayacağına, maddi olarak büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada havuzun içinde görmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına işarettir.

Rüyada havuzun içinde at görmek çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuzun içinde durmak hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine delalettir.

Rüyada havuzun içinde kedi görmek değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada havuzun içinde nefes almak hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuzun içinde yeşil su görmek rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments