Rüyada ihtilam olamıyorum

Rüyada ihtilam olamıyorum çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına işaret eder.

Rüyada ihtilam olamıyorum gördüyseniz:

  • Alınganlık saçmalık olabilir.

Rüyada ihtilam alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ihtilam olmamak iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, hayır duaları alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ihtilam olamıyorum bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada ihtilam nasıl olunur gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ihtilam olmak erkek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ihtilam olduğunu hatırlamamak sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ihtilam orucu bozar mi kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, şansının ve kısmetinin de açılacağına tabir olunur.

Rüyada ihtilam olmak ne demek bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine ancak bu duruma rağmen çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments