Rüyada iki bebeğin öldüğünü görmek

Rüyada iki bebeğin öldüğünü görmek yarasını saracağına, duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, ayağa kalkacağına delalettir.

Rüyada iki bebeğin öldüğünü gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi, ne beklediğinizi tam olarak adlandıramıyabilirsiniz.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin hasta olduğunu görmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin karnında öldüğünü görmek bilincin artacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu ve bebeğin erkek olduğunu görmek tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına alamet eder.

Rüyada bebeğin olduğunu yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine yorulur.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin ölü olduğunu görmek gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada iki bebeğin öldüğünü görmek başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir bebeğin öldüğünü görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments