Rüyada iki tane yılan ısırması

Rüyada iki tane yılan ısırması kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, sıkıntının günden güne artacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, bir hastalığa maruz kalacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, borçlarını ödeyeceğine, arkadaşlarla aranın bozulacağına yorulur.

Rüyada iki tane yılan ısırması gördüyseniz:

  • Maddi konularda hesapsız davranmamaya daima özen gösterin, sonuçlar çok farklı olabilir.

Rüyada iki tane yılan ısırması iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına işaret etmektedir.

Rüyada üç tane yılan öldürmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına işarettir.

Rüyada bir tane yılan görmek işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılan görmek iki tane hayatının rast gitmeye başlayacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki tane boz yılan görmek kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada iki üç tane yılan görmek konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, ibadete ağırlık verileceğine yorulur.

Rüyada iki tane mavi yılan görmek karısı şile arasının çok iyi olacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyada iki tane beyaz yılan görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments