Rüyada iki yılan kavgası

Rüyada iki yılan kavgası mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, kar sağlayacağına işaret eder.

Rüyada iki yılan kavgası gördüyseniz:

  • Daha korumacı olabilir veya çocuklarla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada yılan görmek ve yılan tarafından ısırılmak kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, geçim derdinin sona ereceğine delalettir.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine işaret eder.

Rüyada yılan ve yılan yavruları görmek fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, sorumluluk alacağına işaret eder.

Rüyada siyah yılan yılan görmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılan görmek yılan kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına işarettir.

Rüyada büyük yılan ve küçük yılan görmek huzurlu bir insan olacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada yılan ve yılan yavrusu görmek hafifleyeceğine, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılan görmek yılan ısırması dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments