Rüyada insan kemiklerinin kırıldığını görmek

Rüyada insan kemiklerinin kırıldığını görmek neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, rakiplerini yeneceğine, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, göğüs germek zorunda kalınacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, kişinin her yere yetişmekte zorlanacağına alamet eder.

Rüyada insan kemiklerinin kırıldığını gördüyseniz:

  • Sizin harekete geçmeniz gerekiyor.

Rüyada insan kemiklerinin kırıldığını görmek sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, kazancın arttırılacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin kemiklerinin kırıldığını görmek eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada kemiklerinin kırıldığını görmek iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin kemiklerinin kırıldığını görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin kemiklerinin kırıldığını görmek yaşadığı darlığın son bulacağına, kendisini sorgulama gereği duyacağına tabir olunur.

Rüyada kendi kemiklerinin kırıldığını görmek kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kaburga kemiklerinin kırılması kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kemiklerinin sızlaması sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments