Rüyada isteyici gelmesi

Rüyada isteyici gelmesi maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, büyük başarılara kazanılacağına, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına rivayet eder.

Rüyada isteyici gelmesi gördüyseniz:

  • Tamamen hazır olmadan rekabete veya mücadele gerektiren ortamlara girmeyin.

Rüyada isteyici gelmesi sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına delalettir.

Rüyada isteyici görmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments