Rüyada kadının pantolon giymesi

Rüyada kadının pantolon giymesi doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, eğlenceli günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadının pantolon giymesi gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi destekliyor.

Rüyada kadının pantolon giymesi maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadının kırmızı pantolon giymesi büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir kadının beyaz pantolon giymesi elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, fakirlerin güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kadının pantolon giymesi sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kadının pantolon giydiğini görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadının pantolon giymek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine işarettir.

Rüyada kadının beyaz pantolon giymesi dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada bir kadının başka bir kadının cinsel organını görmesi aile saadetinin artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments