Rüyada kadınlık organını görmek

Rüyada kadınlık organını görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına, anne babaya müjde verileceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine işaret eder.

Rüyada kadınlık organını gördüyseniz:

  • Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size ilginç seçenekler sunabilirler.

Rüyada kadınlık organını görmek kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada eşinin kadınlık organını görmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kadınlık organını temizlemek yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi kadınlık organını görmek bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadınlık organı duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına delalettir.

Rüyada kadınlık organı görmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadınlık organının erkeklik organına dönüşmesi çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüyada kadınlık organından kan gelmesi hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.