Rüyada kalın yüzük görmek

Rüyada kalın yüzük görmek çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, durumunun git gide kötüleşeceğine alamet eder.

Rüyada kalın yüzük gördüyseniz:

  • Konu her neyse, bir de, kendi koşullarınızı oluşturup, kendi isteklerinize göre şekillendirmeyi deneyin.

Rüyada kalın yüzük görmek bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına işarettir.

Rüyada kalın altın yüzük görmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine alamet eder.

Rüyada kalın yüzük takmak hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kalın ses şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kalın kar görmek hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına yorulur.

Rüyada kalın cam görmek emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına inanılır.

Rüyada kalın kıl görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına inanılır.

Rüyada kalın ip görmek bununla yüceleceğine, itibarın sarsılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments