Rüyada kavurma yapmak

Rüyada kavurma yapmak bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine, yaptığı hataları düzelteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kavurma yapmak gördüyseniz:

  • Maddi konularda kaçması zor durumlar oluşsa da, tolere edebilecek konumunuz sürüyor olacak.

Rüyada un kavurma hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmetlerin artacağına yorulur.

Rüyada kavurma eti görmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına yorulur.

Rüyada kuşbaşı et kavurma bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada kavurma et yemek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada kavurma çalmak eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, üzüntülü bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada sac kavurma görmek kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada kavurma et almak ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya işarettir.

Rüyada tavuk kavurma insanları kıracağına, üzeceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments