Rüyada kendi çocuğuna araba çarpması

Rüyada kendi çocuğuna araba çarpması işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, stresten uzaklaşacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğuna araba çarpması gördüyseniz:

  • Ağır ilerleyen bir ilişkinizde sizin ya da karşı tarafın egoizmi yüzünden geçici bir dargınlık yaşanması olasıdır.

Rüyada kendi çocuğuna araba çarpması sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına işaret eder.

Rüyada kendi çocuğuna araba çarptığını görmek tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi çocuğuna sarılmak o kişilerden güzel sözler duyulacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine tabir olunur.

Rüyada kendi çocuğuna bağırmak sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, ruhuna hayrat yapılacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğuna araba çarpması hayırlı fırsatlar yakalayacağına, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna araba vurması sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada kendi çocuğuna zarar vermek inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kendi çocuğuna isim koymak kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments