Rüyada kendini uzun tırnak görmek

Rüyada kendini uzun tırnak görmek sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, onlar için çabalayacağına, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına alamet eder.

Rüyada kendini uzun tırnak gördüyseniz:

  • İlerlemek akşam saatlerine göre daha kolay olabilir.

Rüyada kendini uzun tırnak görmek çok güzel işlere gireceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya inanılır.

Rüyada çok uzun tırnak görmek sıkıntı çekeceğine, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tırnak uzun ve kirli huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına rivayet eder.

Rüyada uzun tırnak görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun tırnak yemek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun tırnak kesmek kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun boyalı tırnak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine, sermaye kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada uzun ojeli tırnak görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments