Rüyada kesme şeker vermek

Rüyada kesme şeker vermek asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kesme şeker vermek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz ikinci planda olmakla beraber sizi mutlu etmeye yetecek seviyededir.

Rüyada kesme şeker görmek büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada kesme şeker vermek eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına delalet etmektedir.

Rüyada kesme şeker hediye almak yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kesme şeker kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada kesme şeker kırmak doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada kesme şeker yemek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kesme şeker görmek diyanet saygı değer bir konuma çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, sıkıntıların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kesme şeker almak kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.