Rüyada kilim satın almak

Rüyada kilim satın almak küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, yağmur yağmamasına, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kilim satın almak gördüyseniz:

  • Evinizde veya çevrenizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Rüyada kilim satın almak hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kilim çalınması sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kilim serilmesi çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, ruhunun dinleneceğine delalet eder.

Rüyada kilim kaybetmek eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kilim vermek iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kilim işlemek saygının hiç eksik olmayacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı tatsız olaylar ve karşılaşılacak kötü bir durumdan ötürü her şeyin farkına varacağına yorulmaktadır.

Rüyada kilim süpürmek üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına delalettir.

Rüyada kilim toplamak hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments