Rüyada kıyafetlerini yakmak

Rüyada kıyafetlerini yakmak daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada kıyafetlerini yakmak gördüyseniz:

  • Paranızı korumanıza yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada kıyafetlerini değiştirmek kısa sürede hayatın düzene gireceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine işarettir.

Rüyada kıyafetlerini atmak maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada kıyafetlerini bulmak rütbenin yükseleceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada kıyafetlerini taşımak huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, kötü düşmana tabir olunur.

Rüyada kıyafetlerini kaybetmek rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hastalıklarının azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyafetlerini yakmak başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada küçüklük kıyafetlerini görmek kendine döneceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada kendi kıyafetlerini satmak sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments