Rüyada kızımın adet olduğunu gördüm

Rüyada kızımın adet olduğunu gördüm hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine işaret eder.

Rüyada kızımın adet olduğunu gördüm gördüyseniz:

  • İşinizi, sağlığınızı veya mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda olayları lehinize çevirebilmenizi sağlayacak fikirler bulabilirsiniz.

Rüyada kızımın adet olduğunu gördüm insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine işarettir.

Rüyada kızımın adet olduğunu görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine işarettir.

Rüyada küçük kızımın adet olduğunu görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızımın öldüğünü sanmak hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada kızımın öldüğünü duymak kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına yorulur.

Rüyada kızımın ameliyat olduğunu görmek işlerin yavaşlayacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızımın avukat olduğunu görmek sevilen bir kişiye yardım edileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına işarettir.

Rüyada kızımın hamile olduğunu görmek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, de zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments