Rüyada kolda morarma görmek

Rüyada kolda morarma görmek endişelerini silip atacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada kolda morarma gördüyseniz:

  • Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz.

Rüyada kolda morarma görmek sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Rüyada kolda morarma eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine delalettir.

Rüyada morarma yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacaklarda morarma gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, yanlış anlaşılacağına delalettir.

Rüyada burunda morarma faturalarını ödeyemez olacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzde morarma görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına delalet eder.

Rüyada vücudunda morarma görmek kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, gelirinin azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolda kan işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments