Rüyada konuşmadığın arkadaş

Rüyada konuşmadığın arkadaş uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine, çok büyük menfaatler kazanacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına tabir olunur.

Rüyada konuşmadığın arkadaş gördüyseniz:

  • Agresif bir tutum içine girmektense açıklayıcı veya iletişime açık bir tavrı benimsemeniz olayların pozitif akışında önemli rol oynayabilir.

Rüyada konuşmadığın karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, bir süre belini doğrultamayacağına işaret eder.

Rüyada konuşmadığın arkadaş iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşmadığın bir akrabanı görmek kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına alamet eder.

Rüyada konuşmadığın birisiyle konuşmak çok iyi yerlere geleceğine, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine alamet eder.

Rüyada konuşmadığın arkadaşının araması çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada konuşmadığın birini dövmek büyük miktarda para kazanacağına, bu paralar ile insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine delalet eder.

Rüyada konuşmadığın akrabanı görmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada konuşmadığın arkadaşına sarılmak sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments