Rüyada kulağından taş çıkarmak

Rüyada kulağından taş çıkarmak birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, kısmetin bollaşacağına, maddi gücünün de daimi olacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, destek için ailesiyle de konuşacağına, bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kulağından taş çıkarmak gördüyseniz:

  • Sunduklarınızla yetinmeyen veya hafife alan kişileri geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kulağından arı sokması işine ve ailesine dört elle sarılacağına, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada kulağından kıl çıkması musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına delalettir.

Rüyada kulağından ip çıkması menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, zaaflarına kapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulağından su akması garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, mutluluğunu çoğaltacağına yorulur.

Rüyada kulağından taş çıkarmak geçim sıkıntısına düşüleceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine inanılır.

Rüyada silahla kulağından vurulmak dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulağından küpenin düşmesi işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, insanlara küsüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunun kulağından kan gelmesi belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments