Rüyada kürtaj olmak islami

Rüyada kürtaj olmak islami sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, ona yardımcı olacağına, sahip olduklarının eksileceğine, sorunların günden güne azalacağına, acı veren kazalara, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kürtaj olmak islami gördüyseniz:

  • Farklı işleri araştırabilirsiniz ya da evden yapabileceğiniz işler aklınıza gelebilir.

Rüyada zorla kürtaj olmak güç, kudret ve iman sahip olacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Rüyada kürtaj olmak islami hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine işarettir.

Rüyada kürtaj olmak kan görmek eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve kürtaj olmak yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada kürtaj olmak çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kürtaj olmak istemek yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına işarettir.

Rüyada zorunlu kürtaj olmak eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına delalettir.

Rüyada kürtaj olmak nedir iyi şartlarda yaşayacağına, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments