Rüyada kuru incir kuru üzüm görmek

Rüyada kuru incir kuru üzüm görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, fesada bulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına yorulur.

Rüyada kuru incir kuru üzüm gördüyseniz:

  • Geçmişi unutmanızda fayda var.

Rüyada kuru incir kuru üzüm görmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru kayısı ve kuru üzüm görmek yüzün güleceğine, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine yorulur.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek işini büyüteceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına delalet eder.

Rüyada kuru incir ve üzüm görmek hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına delalet eder.

Rüyada kuru üzüm kuru kayısı görmek kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, aile saadetinin de artacağına işaret eder.

Rüyada kuru kayısı ve kuru incir görmek onun iyi olduğunu öğreneceğine, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kuru inçir yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada incir görmek kuru incir müjdeli haberler alacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments