Rüyada küs olan kuzenini görmek

Rüyada küs olan kuzenini görmek çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada küs olan kuzenini gördüyseniz:

  • Teknolojik aletler alabilir veya farklı alanlarda teknolojiden yararlanabilirsiniz.

Rüyada küs olan kuzenini görmek işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebek olan kuzenini görmek kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzakta olan kuzenini görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş olan kuzenini görmek başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine rivayet eder.

Rüyada hasta olan kuzenini görmek yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada evli olan kuzenini gelinlikle görmek ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına yorulur.

Rüyada hamile olan kuzenini görmek uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, sevdiğini söyleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuzenini kaybetmek maddi olarak güç kaybedeceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments