Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, helal rızık yiyeceğine, zenginlik sahibi olunacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek gördüyseniz:

  • Kendiliğinden gelişen olaylar sizin belli konularda serbest kalmanıza yardım edebilir.

Rüyada küs olduğun kişiyi öpmek böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişiyi kovmak aile bireylerinin arasının açılacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun kişiyi dövmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun kişiyi görmek zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına delalettir.

Rüyada platonik olduğun kişiyi görmek uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada aşık olduğun kişiyi kıskandırmak yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişiyi telefonla aramak karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına yorulur.

Rüyada aşık olduğun kişiyi dövmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments