Rüyada kusarken uyanmak

Rüyada kusarken uyanmak eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, hak yiyeceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada kusarken uyanmak gördüyseniz:

  • Diğerleri ne derse desin, siz kendi bildiğiniz yolda devam edin.

Rüyada kusarken uyanmak güvensizlik duymaya, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kaynanayı kusarken görmek kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, iyi bir kariyer edineceğine tabir olunur.

Rüyada birisini kusarken görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine yorulur.

Rüyada bir yakınını kusarken görmek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına delalettir.

Rüyada arkadaşını kusarken görmek büyük kazançlar getireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini kusarken görmek yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına yorulur.

Rüyada annesini kusarken görmek gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada birini kan kusarken görmek işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments