Rüyada kuyumcuya girmek

Rüyada kuyumcuya girmek zor bir dönem geçirileceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, işten güçten elini eteğini çekeceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına aynı zamanda da kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kuyumcuya girmek gördüyseniz:

  • Sabah saatlerinde yapacağınız yürüyüşlerle zinde hissedebilirsiniz.

Rüyada kuyumcuya girmek bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, saadete ereceğine işaret eder.

Rüyada sevgiliyle kuyumcuya girmek huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuyumcuya altın bozdurmak çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada kuyumcuya bilezik satmak kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, beğenilen işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyumcuya gittiğini görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine inanılır.

Rüyada biriyle kuyumcuya gitmek aile hayatı içinde rahat edeceğine, düşmanlar tarafından zarar göreceğine işarettir.

Rüyada kuyumcuya gitmek rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına delalet eder.

Rüyada kuyumcuya para vermek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, yükseldikçe yükseleceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments