Rüyada ölmüş annenin kızına altın bilezik takması

Rüyada ölmüş annenin kızına altın bilezik takması sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin kızına altın bilezik takması gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yanlışlarından çıkartılacak dersler olabilir.

Rüyada ölmüş annenin kızına altın bilezik takması sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin kızına bilezik takması rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, çok büyük mutluluk duyacağına işarettir.

Rüyada annenin kızına altın bilezik takması beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş annenin kızına altın takması çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş annenin altın bilezik vermesi maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada ölmüş annenin kızına altın vermesi rütbenin yükseleceğine, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın kızına altın bilezik takması çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kızına altın bilezik takmak işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların artacağına, zor günler geçirileceğine, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.