Rüyada ölmüş biriyle portakal yemek

Rüyada ölmüş biriyle portakal yemek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş biriyle portakal yemek gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda sizi endişelendiren şeyler olabilir.

Rüyada ölmüş biriyle portakal yemek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birine portakal yedirmek strese gireceğine, gergin olacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin portakal istemesi maddi sorunlarının artacağına, hayırlı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babaya portakal vermek kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, para yatıracağına ve zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal toplamak sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada portakal ağacında portakal görmek düze çıkacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş kişinin portakal vermesi kazançlı bir işin başına geçirileceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin portakal vermesi borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments