Rüyada olumsuz haber almak

Rüyada olumsuz haber almak yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine işarettir.

Rüyada olumsuz haber almak gördüyseniz:

  • Bazı ilişki veya iş birliklerinizi sizi kalkındıracağı ya da besleyeceği yerde, sizi aşağı çekiyor olabilir.

Rüyada olumsuz haber almak büyük başarıla kazanacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına rivayet eder.

Rüyada telefonda olumsuz haber almak bir sebeple zor bir döneme girileceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına delalet eder.

Rüyada olumsuz haber çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına işaret eder.

Rüyada olumsuz bir haber almak eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada işle ilgili olumsuz haber almak eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada olumsuz bir şey görmek büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, güven kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada olumsuz sonuç görmek ticarette şansının yaver gideceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada olumsuz mesaj almak hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments