Rüyada ölünün gezdirmesi

Rüyada ölünün gezdirmesi hidayete ermeyi de başaracağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, saygı göreceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına, iş hayatının tamamen bozulacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün gezdirmesi gördüyseniz:

  • Bazı işleri farklı şekilde halletme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada ölünün su kaynatması girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün gül getirmesi rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine yorulur.

Rüyada ölünün sayıklaması temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün okuması asla gururundan ödün vermeyeceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün yaşaması maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, kişinin afiyette kalacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün göz kırpması para sıkıntısına düşmeyeceğine, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine inanılır.

Rüyada ölünün osurması yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına yorulur.

Rüyada bir ölünün gelmesi ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.