Rüyada ölünün mısır istemesi

Rüyada ölünün mısır istemesi bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, çalışmaları ile takdir toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün mısır istemesi gördüyseniz:

  • Sizi zayıf durumda gösterebilecek olaylardan kaçınmak için artı eksi hesabını iyi yapmalısınız.

Rüyada ölünün mısır istemesi yandaşı olan birinin vefat etmesine, yenilgiye uğramış hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün mısır pişirmesi evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün mısır vermesi büyük sorunlar yaşanacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada mısır tarlasında mısır yemek dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada mısır tarlasından mısır çalmak maddi olarak zorluk çekileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada ölünün mısır yemesi onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada mısır tarlasından mısır koparmak ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine inanılır.

Rüyada ölünün sana mısır vermesi kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayata küseceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.