Rüyada ön dişlerin kayması

Rüyada ön dişlerin kayması elinin darlaşacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ön dişlerin kayması gördüyseniz:

  • Kısa mesafeli bir yolculuk, seyahat ya da sevdiğiniz bir kişiyle geçireceğiniz zaman eğlenceli olabilir.

Rüyada dişlerin ağrıması hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına delalet eder.

Rüyada sol azı dişlerin dökülmesi kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada dişlerin sızlaması sorunların elbirliği ile aşılacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine alamet etmektedir.

Rüyada azı dişlerin çürümesi sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada dişlerin kesilmesi yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, kazancın gittikçe artacağına delalet etmektedir.

Rüyada dişlerin çatlaması rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına yorulur.

Rüyada ön dişlerin sararması programların ve projelerin tutmayacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine delalettir.

Rüyada yan dişlerin çıkması gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, zararın gittikçe daha da artacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments