Rüyada papatya yakmak

Rüyada papatya yakmak arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada papatya yakmak gördüyseniz:

  • Zekanızın keskinliğine karşılık duygusal olarak aynı derecede güçlü değilsiniz.

Rüyada papatya yakmak yüksek tahsil yapacağına, işlerinin gerileyeceğine işarettir.

Rüyada papatya görmek fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine alamet eder.

Rüyada kar ve papatya görmek sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına tabir olunur.

Rüyada mor papatya görmek maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurumuş papatya hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada papatya koklamak yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına işaret eder.

Rüyada papatya yolmak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine delalet etmektedir.

Rüyada papatya taç görmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına delalet etmektedir.