Rüyada rengarenk boncuklar görmek

Rüyada rengarenk boncuklar görmek isyan edeceğine, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, daha fazla mal sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rengarenk boncuklar gördüyseniz:

  • Belli alanlarda istediğinizi alamayacağınız veya isteklerinizin gerçekleşmeyeceği konusunda net fikir sahibi olabilirsiniz.

Rüyada rengarenk boncuklar görmek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine yorulur.

Rüyada mavi boncuklar kendi hataları ile yüzleşeceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına rivayet eder.

Rüyada renkli boncuklar görmek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz boncuklar görmek yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada minik boncuklar görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye rivayet eder.

Rüyada mavi boncuklar görmek elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı boncuklar görmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada renkli küçük boncuklar görmek zor durumların biteceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments