Rüyada sakal yandığını görmek

Rüyada sakal yandığını görmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada sakal yandığını gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizin için neler yapabileceğine değil, sizin diğerleri için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Rüyada sakal yandığını görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına alamet eder.

Rüyada sakal kesimi çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına delalettir.

Rüyada saç sakal kestirmek ruhlarına mevlit okutacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada ak sakal görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine inanılır.

Rüyada bembeyaz sakal bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada sakal düşmesi aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada takma sakal yakın zamanda rahat edeceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada saç sakal ağarması yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments