Rüyada sakız kabağı

Rüyada sakız kabağı herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, düşmanların önlerinin açılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada sakız kabağı gördüyseniz:

  • Size keyif veren veya genelde daha eğlenceli olan yollardan gitmek, fikirleri benimsemek ya da yöntemleri denemek isteyebilirsiniz.

Rüyada sakız almak kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada ağızda sakız çok zor bir duruma düşeceğine, kişinin rahat nefes alacağına alamet eder.

Rüyada sakız temizlemek sermayesini riske etmeyeceğine, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sakız ihya çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine yorulmaktadır.

Rüyada şekerli sakız kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, faydalı şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada sakız görmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sakız kabağı girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sakız yutmak ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.