Rüyada sapsız çekiç görmek

Rüyada sapsız çekiç görmek zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sapsız çekiç gördüyseniz:

  • Bir konu üzerinde anlaşmaya varılabilir veya belli anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada sapsız çekiç görmek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye işaret eder.

Rüyada sapsız keser görmek kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, evlat sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sapsız şemsiye görmek unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, yeni siparişler alacağına rivayet eder.

Rüyada sapsız balta görmek yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına tabir olunur.

Rüyada çekiç aramak ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına rivayet eder.

Rüyada çekiç saklamak uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sapsız bıçak birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, gözünün yaşını sileceğine inanılır.

Rüyada sapsız gül görmek yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments