Rüyada sarılıp öpüşmek

Rüyada sarılıp öpüşmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, insanlardan takdir toplayacağına, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, işini kaybedeceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, geçici maddi kriz yaşamaya yorulurken, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarılıp öpüşmek gördüyseniz:

  • Yorumlara veya bilgilere kulak vermenizde fayda var.

Rüyada sarılıp helalleşmek pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarılıp barışmak kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sarılıp öpüşmek çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine alamet eder.

Rüyada sarılıp öpmek kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine alamet eder.

Rüyada sarılıp gezmek zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine delalettir.

Rüyada sarılıp yanaktan öpmek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada akrabaya sarılıp ağlamak maddi açıdan nefes alınacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada torununa sarılıp ağlamak maddi gücünün katlanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, helal ekmek yeneceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments