Rüyada şehir turu yapmak

Rüyada şehir turu yapmak geçim derdinin biteceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, imkân sahibi olacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şehir turu yapmak gördüyseniz:

  • Problem yaşayan akraba veya arkadaşlarınıza yardım ederek imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Rüyada şehir turu yapmak işlerinin büyüyeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada şehir şehir gezmek tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, hayat boyu desteği olacağına işaret etmektedir.

Rüyada balon turu ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kuş türü görmek bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, kazancında bereketin artacağına tabir olunur.

Rüyada dünya turu görmek bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizde yat turu yapmak eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, ele geçen paranın daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada tatlı türü görmek sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, saygısını toplayacağına alamet eder.

Rüyada bisiklet turu yapmak mutluluğa giden yolu bulacağına, en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments