Rüyada sevdiği adama sarılmak

Rüyada sevdiği adama sarılmak konforlu ve rahat hale geleceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, kafasının boşalacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği adama sarılmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizin için iyi olmayan konularda size baskı kurabilirler.

Rüyada sevdiği adama sarılmak yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği adama kahve yapmak parasının ve malının da artacağına, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği adama su vermek büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiği adama kavuşmak de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği adama kızmak aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, makamının ve ününün artacağına yorulur.

Rüyada sevdiği adama çorap giydirmek verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği adama tokat atmak bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına delalettir.

Rüyada sevdiği adama küsmek kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments